Hakkımızda

İstanbul Oto Servis
Uygun Fiyatlı Kaliteli Hizmet

İstanbul Oto Servis

İstanbul Oto Servis olarak 20 yılı aşkın süredir oto tamir, bakım, onarım ve yol yardım sektörünün içerisinde bulunuyoruz. Kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen firmalarından birisi haline geldik ve başarı basamaklarını tırmanarak kısa sürede en iyi olduğumuz noktada daima en iyi kalmayı başararak başarımızın bir tesadüf olmadığınız bütün müşterilerimize gösterdik. Çalışmalarımızı kesinlikle yeterli bulmuyor, siz değerli müşterilerimizi için 7/24 en yakın tamirhane olmaya devam ediyoruz. İstanbul Oto Servis olarak her biri oto tamir ve bakım alanında deneyimli, tecrübeli, işini severek yapan, sektörün mutfağında yetişmiş bir kadroyla yolumuza devam ediyoruz. Bütün çalışanlarımız ile araçlarınıza en az sizler kadar değer veriyor, işimize duyduğumuz saygının gereği can ve mal güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarmaya çabalıyoruz. Bu kapsamda mevsimsel geçitler öncesi yapılması gereken, muayene öncesi yapılması gereken periyodik araç bakımı işlemlerimizi detaylıca yerine getiriyoruz. Yağ fitresin, yakıt filtresi, polen filtresi, hava filtresi bakımları, yağ değişimi, klima gazı kontrolü ve gaz basımı, ön takım kontrolleri, far ayar kontrolleri, triger kayışlarının bakımı, balataların kontrolü, direksiyon kontrolü, fren sistemlerinin kontrolü, rot ayarları ve daha onlarca uygulamayı periyodik bakım çerçevesinde yerine getiriyoruz. Periyodik bakım sayesinde araçlarınızın yıpranan parçalarını değiştiriyor, sizi yolda koymayan arızaları gideriyor ve araçlarınızın kullanım ömrünü arttırıyoruz.

Kusursuz Oto Beyin ve Şanzıman Tamiri

Modern araçların tamamında beyin adını verdiğimiz sistem vardır. Bunlar temelde bilgisayar gibi çalışıp aracın her yerine hakimdirler. Araçların herhangi bir yerinde ortaya çıkan arıza veya uyarı beyne kayıt edilir. Yine komutlar siz farkına varmasanız da beyin sayesinde diğer parçalara gönderilir. Dolayısıyla araçların beyin kısmı hayati değere sahiptir. Düzenli kontrol edilmesi gerektiği gibi beyin tamiri de özel ekipmanlarla, bilgisayarlı makinelerle yapılmalıdır. Bizler güçlü altyapımız ile araçların beyninde oluşan veya oluşması muhtemel bütün sorunları başarıyla ortadan kaldırıyor, araçlarınızın standart performansında hareket etmesini sağlıyoruz. Uzun yıllardır bizi ayrıcalıklı kılan çözümlerimizden bir tanesi de şanzıman tamiri oluyor. Şanzıman temelde araçların vites sistemlerini ifade eder. Sürçünün komutları şanzıman sayesinde motora iletilir ve motordan olunan güç, belli bir tork değerinde hareketi sağlar. Araçlarda şu an için manuel şanzıman sistemleri, otomatik şanzıman sistemleri ve yarı otomatik şanzıman sistemleri yer alıyor. Bunların her birinin işleyişi farklı olup araç marka ve modeline göre de şanzıman sistemlerinin yapısı değişebiliyor. Ülkemizdeki araçların büyük çoğunluğu manuel şanzımana, yani manuel vitese sahip. Bu yüzden araçlarınız eğer manuel vitesli ise usta bulmanız daha kolay olabiliyor; fakat otomatik şanzımana sahipse çok daha seçici olmanızda fayda var. Çünkü otomatik şanzımanın işleyiş sistemi ve parçaları çok daha farklı oluyor. Otomatik vites tamiri yapabilecek donanıma sahip usta bulmak ve gerekli ekipmanlara sahip bir firmaya ulaşmak daha zor oluyor. Bizler bu alanda ardımızda bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteri profilimizi her geçen gün daha da genişletiyor, bölgemizde otomatik vites araç sahiplerinin her konuda çözüm ortağı olmayı başarıyoruz.

İstanbul Oto Servis 7/24 Acil Yol Yardım Desteği

İstanbul Oto Servis olarak çeyrek asra yaklaşan hizmet hayatımızda kaporta tamiri konusunda da sektörün en iddialı firmalarından birisiyiz. Araçlarınızın marka ve modeli her ne olursa olsun, rengi fark etmeksizin araçlarınızın kaportalarında meydana gelen çiziklerde, göçüklerde en uygun çözümü hayata geçiriyoruz. Boyasız hasar giderme, oto boyama gibi bütün işlemleri gelişmiş teknolojiye sahip makinelerimizle aslına en uygun şekilde yerine getiriyoruz. Araç sahiplerinin en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerden birisi yol yardım olmaktadır. Bizler bu alanda da modelli, özel dizayn araçlarımızla çalışıyor, her nerede zorda kalırsanız kalın bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

BİZE ULAŞIN

Oto Servis hizmetimiz için bize ulaşmak istiyorsanız iletişim bilgilerimize göz atabilirsiniz.
Call Now ButtonHEMEN ARA