Beyin Tamiri

İstanbul Beyin Tamiri

İstanbul Oto Servis olarak her çeşit marka ve modeldeki araçlarınıza gereken önemi veriyor, araç beyin tamiri, araç bakım, oto tamir, oto onarım ve yol yardım hizmetlerini mükemmel bir şekilde yerine getirmeye çaba sarf ediyoruz. Temel ilkelerimiz ve gayemiz sizlerin sorunlarınıza olabildiğince hızlı ve güvenilir çözümler üretmektir. Firmamızı tercih ettiğiniz takdirde, araçlarınıza kendi aracımızmış gibi davranacağımızdan emin olabilir ve kaliteli hizmetlerimizden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

İstanbul Oto Servis olarak, çalışma saatlerinde gün içerisinde GSM numaramızdan bizlere her daim rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Her biri alanında uzman ve tecrübe sahibi teknik kadromuz ile hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Teknik ekip personellerimizin her birisi işini özveriyle yapmakta ve sektördeki en son gelişmeleri çok yakından takip ederek en modern envanteri bünyesinde barındırarak sizlere her zaman en güzel ve en doğru hizmeti vermeye devam etmektedir. Modern çağın gerisinde kalmadan teknolojik gelişmelerin de pek yakından takip edildiği oto bakım firmamızda, hizmet standartları sürekli yüksek kalite çerçevesinde güncellenmektedir.

İstanbul Oto Servis olarak firmamızda önceliği her zaman müşterilerimize veriyor, sizlerin ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Her çeşit marka ve modeldeki lüks araçlarınızın; modernize cihazlarımız ve teknik envanterimizle arızalarını tespit ediyor, en doğru ve en hızlı çözümler eşliğinde problemlerin üstesinden geliyoruz. Kaliteden asla taviz vermeyerek yaptığımız işin arkasında duruyor, sürekli olarak mükemmel çözümler üreterek araçlarınızla uzun yıllar boyunca birlikteliğinize devam edebilmenizi sağlıyoruz.

Oto Servis Alanında Lider Firma

İstanbul Oto Servis olarak sektördeki gelişmeleri çok yakından takip ederek teknik ekipmanlarımızı sürekli güncel ve en zengin sevide tutmaya gayret ediyoruz. En yeni cihazlarımızla arıza tespiti, araç onarımı ve bakımı yapıyoruz. Araçlarınızın daha sorunsuz olması, uzun ömürlü olması, az risk barındırması amacıyla araç periyodik bakımlarını sizler için başarıyla gerçekleştiriyoruz. Yıllık bakım, kilometre bakımı, muayene öncesi bakım hizmetleri gibi araçlarınızın ihtiyaç duyduğu oto periyodik bakımları harika seviyede yerine getiriyoruz. Yağ, hava ve polen filtresi değişimi, yakıt filtresi değişimi, motor yağı değişimi gibi çeşitli bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra; motor bakımı, fren balata değişimi, far ayarları, ön takım kontrolleri, zincir ve triger kayışlarının kontrolü, balata kontrolü, rot balans ayarı gibi aracınızın bütün kontrollerini yapıyor, oluşabilecek çeşitli riskleri en düşük seviyeye indirmeye gayret ediyoruz.

İstanbul Oto Servis olarak, araçlarınızın motor bölümünde bulunan ve beyin ismi verilen kontrol ünitelerinde ortaya çıkan arızalar için tamirat faaliyetlerini yapıyor, çeşitli bilgisayar programlarımız üzerinden araçlarınızın beynindeki arızaların tespitini ve onarımını yapıyoruz. Aracınızı çeşitli sensör testlerine tabi tutuyor, alınan geri bildirimler ışığında ortaya çıkabilecek riskleri elimizden geldiğince ortadan kaldırıyoruz. İstanbul Oto Servis olarak, oto beyin onarımı ve diğer çeşitli işlemlerle aracınızın sıfır halindeki ilk günkü performansına kavuşmasını sağlıyoruz.

Oto Servis Sektöründe Tek Marka

İstanbul Oto Servis olarak manuel ve otomatik şanzıman onarımı ihtiyaçlarınıza da köklü çözümler üretiyoruz. Manuel ve otomatik şanzımanlarınızda ortaya çıkan arızaların nedenini tespit ediyor, gerekli şanzıman parça değişimlerini ve şanzıman beyni tamirlerini yaparak güvenle aracınızı kullanabilmeniz için sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Hepsi garantili ve orijinal yedek parçalarla aracınızın güven ve konfor hissiyatını en yüksek seviyeye çekmeye gayret ediyoruz.

İstanbul Oto Servis olarak, özel bir uzmanlık gerektiren tam otomatik şanzıman tamiri ve oto beyin hizmetleri konusunda da sizlere hizmet vermeye devam ediyor, İstanbul Beyin Tamiri hizmetlerimizle alanımızda öncü firma olmayı sürdürüyoruz.

Call Now ButtonHEMEN ARA