Kaporta Tamiri

Kalitenin Adresi İstanbul Kaporta Tamiri

İstanbul Kaporta Tamiri hizmetlerini alabileceğiniz kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı kurumların en iyisiyiz. Sizlere verdiğimiz hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve kaliteden ödün vermemekteyiz. İstanbul oto servis olarak sizlerin zor anlarınızda en hızlı şekilde ve güvenli olarak yol yardım araçlarımızı yönlendirmekte ve yardımınıza yetişmekteyiz. İstanbul ili içerisinde 20 yılı aşkın süredir bu sektörde sizlere hizmet sunmaktayız. Gönül rahatlığı ile kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.

Kurum yapımız içerisinde yer alan çalışma arkadaşlarımız uzun yıllardır bizlerle çalışmakta ve bu sektörde hizmet vermelerinden dolayı en kaliteli, en hızlı ve en doğru şekilde sizlere hizmet etmektedir. Sizlere hizmet verdiğimiz kurumumuz İstanbul ili içerisinde her noktadan kolay bir ulaşım ağına sahip olan konumda yer almaktadır.

Sizlerin bizlerle iletişime geçmesi ile birlikte hızlı bir şekilde araçlarınız servise çekilmektedir. Daha sonrasında tecrübeli ustalarımız tarafından gerekli kontroller ve incelemeler yapılmaktadır. Gerekli olan işleme karar verilerek kaliteli ve orijinal malzemeler ile hızlıca onarım işlemi yapılmaktadır.

Ne Tür Araçların Kaporta İşlemlerini Yapmaktayız?

İşletmemizde sizlere İstanbul kaporta tamiri sektöründe piyasada yer alan ve yedek parçalarının ülkemizde bulunduğu araç marka ve modellerinin tüm kaporta işlemlerini sağlamaktayız. Bu sayede tüm müşterilerimizin isteklerini gerçekleştirmiş olmaktayız. Servise yol yardım araçlarımız ile getirilen hasarlı ve onarılması gereken araçlarınızın gelmesinin ardından inceleme yapmaktayız. Bu incelemeler sonucunda değişim, onarım, boya işlemlerinin hangisinin yapılacağına karar vermekteyiz. Daha sonrasında hızlı bir şekilde bu işlemleri gerçekleştirmekteyiz. İşlemleri yaparken son teknoloji cihazlar ve alanında uzman çalışanlarımız ile bu hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Kaporta onarım ve boyama işlemlerinde en önemli noktalardan biriside araçlarınızın orijinal renklerinin kaportada yapılacak işlem sonrası rengi ile aynı tonu tutması gerekmektedir. İstanbul kaporta tamiri alanında en iyi hizmet veren kurumlardan biri olarak bu işlemleri en doğru şekilde gerçekleştirmekteyiz.

20 yılı aşkın süredir sizlere sağlamış olduğumuz bu kaliteli, uygun fiyatlı hizmetler neticesinde İstanbul kaporta tamiri alanında hizmet veren en İyi kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. İstanbul Oto Servis olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve %100 müşteri memnuniyeti yakalamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İstanbul Kaporta Tamiri Hizmetlerinde Ücretlendirme

Kurumsal olarak iletişim adreslerimizden bizlere gelen hizmet taleplerinde en çok sorulan soru ücret fiyatlandırma tarifeniz nedir sorusu olmaktadır. İstanbul Oto Servis olarak misyonlarımız içerisinde şeffaf olarak hizmet sunmak yer aldığından dolayı uygun fiyatlandırma prensiplerimiz ve kaliteli hizmetlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde yol yardım işleminden aracınızın teslim aşamasına kadar her döneminde kendi araçlarımız ve teknolojilerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bunun sonucunda ara işlemler sırasında farklı kurumlardan alacağımız pahalı hizmetleri bizler toplu bir şekilde sizlere sağlamaktayız. Bu sayede İstanbul kaporta tamiri alanında en uygun fiyatlarla hizmet veren bir kurumuz. Bu en iyi fiyat avantajını bizler sizlere sunmaktayız.

Eğer sizlerin de araçları İstanbul ili içerisinde bir yerde arızalandı ve arızanın giderilmesi için kaliteli hizmet veren bir kuruma ihtiyaç duyulmaktadır. Bizler sizlere daha uygun ve kaliteli bir şekilde bu hizmetleri sağlamaktayız. Verdiğimiz hizmetlerimizde kaliteden ödün vermemekte ve en iyi ürünleri kullanmaktayız. Hizmetleri verirken kendi araçlarımızı temizlermişçesine özenmekte ve hassas bir şekilde bu işlemleri yamaktayız. Sizlere en hızlı şekilde çözüm odaklı olarak bu hizmetlerden birini vermek için bekliyor olacağız. İstanbul Oto Servis olarak bu hizmetlerden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Call Now ButtonHEMEN ARA