Otomatik Vites Tamiri

İstanbul Otomatik Vites Tamiri Hizmetleri

İstanbul otomatik vites tamiri alanında çok uzun yıllardır siz değerli müşterilerimizin sorunlarını gideren, profesyonel hizmet sunan, değerli bir kurumuzdur. İstanbul Oto Servis iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek hizmet talep edebilir ve gerekli bilgileri operatörümüze aktararak hızlıca hizmet alabilirsiniz. Araç filomuz içerisinde yer alan yeni ve bakımlı olan yol yardım araçlarımız ile sizlerin bizlere iletmiş olduğu adrese en kısa sürede ulaşmakta ve yol yardım araçlarımızla arabalarınızın bakım, onarım, tamir işlemleri için servisimize getirmekteyiz. Bu verdiğimiz hizmetleri 20 yılı aşkın bir süredir uygulamamızın getirmiş olduğu tecrübe ve avantajlar sayesinde sizlere yüksek standartlarda hizmet sunmaktayız.

Kurum bünyemizde çalışan kişiler alanlarında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü kişilerdir. Bu çalışan tecrübemiz ve son teknoloji tamir cihazlarımız ile sizlerin araçlarını en kısa ve en iyi şekilde onarım hizmeti vermekteyiz. Servis konumumuz İstanbul ilinin her noktasından ulaşımı kolay, merkezi bir konumda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Bu sayede her müşterimize eşit bir şekilde yardım yetiştirmekte ve hizmet sunmaktayızdır.

Otomatik vitesli olan araçlarınızın arıza yapması ve servise çekilmesi sonrasında alanlarında uzman, tecrübeli ustalarımız tarafından ön inceleme yapılmakta ve sorunun kaynağı belirlenerek uygun tamir yöntemi, malzemeleri temin edilmektedir.

Hangi Marka ve Model Araçların Otomatik Vites Tamiri İşlemleri Gerçekleştirmekteyiz?

İstanbul Oto Servis olarak İstanbul vites tamiri alanında sizlere piyasada bulunan tüm araç markalarının tüm modellerine hizmet sağlamaktayız. Ancak bu araçların gerekli yedek parçalarının temin işlemi gerçekleştirilebildiği dâhilde yapmaktayız. Bu sayede her müşterinin yardımına koşmakta ve sizlerde n yüksek olumlu geri dönütler almaktayız. Yol yardım araçlarımız vasıtası ile servisimize getirdiğimiz tamir edilmesi gereken araçlarınızın öncelikle marka, model, yıl gibi gerekli olan bilgilerini almakta ve bilgisayarlı kontrol cihazımız ile araç beynini bağlantıya geçirerek gerekli olan sorunun bulunması için çalışmaktayız. Vites kutusunda gerçekleşen arızaya sebep olan odakların bulunması ve tamir edilmesi için gerekli olan parçaların belirlenmesinin ardından değişim ve tamir işlemine geçmekteyiz.

İstanbul otomatik vites tamiri hizmeti veren kurumlarda dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi önemli, büyük ve hassas bir parça olmasıdır. En küçük bir yanlış hamlenin yapılması bile büyük ek masraflar doğurabilecektir. Bu yüzden İstanbul otomatik vites tamiri hizmeti alacağınız kurumu seçerken dikkatli olmakta büyük fayda vardır. İstanbul Oto Servis olarak çok uzun bir süredir sizlere vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde gönül rahatlığı ile hizmet talep edebilirsiniz.

Kurum misyonumuz olarak İstanbul otomatik vites tamiri alanında ilinde en iyi hizmet veren ve en çok tercih edilen kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bu en iyi hizmet için %100 müşteri memnuniyeti sağlama odaklı olarak hizmetler vermekteyiz.

Otomatik Vites Tamiri Hizmetlerinde Ücretlendirme Prensiplerimiz

İstanbul Otomatik Vites Tamiri konusunda kurumumuzdan hizmet almak isteyen ve bizler iletişim kuruna her müşterimizin aklında ne kadar fiyat isteyecekleri konusu yer almaktadır. Nitekim arayan her müşterimizde bu konuyu sormaktadır. İstanbul Vites Tamiri hizmeti veren köklü bir işletme olmamızın getirmiş olduğu çalışma prensipleri neticesinde sizlere şeffaf bir hizmet sunma anlayışı içerisinde olmamızdan dolayı en uygun fiyatı vermekteyiz. Bu fiyatlandırmayı da ayrıntılı olarak sizlere belgelemekteyiz.

Sizlere İstanbul vites tamiri işlemi yapan bir kurum olarak sadece yedek parça temini konusunda dışarıdan yardım almakta, geri kalan tüm işlemleri kendi servisimizde gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede sizlere en düşük ve en uygun fiyatlandırma tarifesini uygulayabilmekteyiz.

Call Now ButtonHEMEN ARA