Uygun Fiyatlı İstanbul Oto Servis

İstanbul Oto Servis

Uygun Fiyatlı İstanbul Oto Servis

İstanbul oto servis olarak çeyrek asra yakındır hizmet veriyoruz. İstanbul’un her yerini kapsama alanımız içerisine dahil ederek siz değerli müşterilerimiz için her nerede olursanız olun en yakın tamirhane konumunda bulunuyoruz. Tamamı alanında deneyimli tecrübeli, işin mutfağında yetişerek sektöre atılmış bir kadroyla çalışıyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayarak sektörün lideri konumuna yükselmiş bulunsak da başarılarımızı yeterli görmüyor, daima daha iyisini sizlere sunmaya çabalıyoruz. Araçların en temel parçası olan ve yeni nesil bütün araçların kontrol mekanizması olan oto beyin konusunda olağan üstü çözümler sunuyoruz. Motor ünitesinde yer alan ve çipler sayesinde araçların çalışma prensipleri hakkında bilgi veren, en yüksek performansı almaya yarayan beyinlere dair her ne gerekiyorsa yerine getiriyoruz. Motor beyin arızaları konusunda sorunların kaynağını tespit ediyor, gerekli müdahalenin ne olduğunu belirleyip işlemiz tamamlıyoruz. Gerekiyorsa parça değişimi, yazılım güncelleme veya yazılım yüklemeyi başarıyla yerine getiriyoruz.

En Yakın Periyodik Bakım ve Şanzıman Tamir Servisi

İstanbul oto servis olarak araç bakım hizmetlerimiz kapsamında marka ve modeli her ne olursa olsun araçlarınızın bütün kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Bakımlar genel olarak periyodik yapılmalıdır. Yaz ve kış mevsimleri öncesi yapılan bakımlarla araçlar zorlu hava koşullarına hazır hale getirilir. Yine yıllık muayene öncesinde bakıları yapılarak muayene sırasında sorun yaşanmasının önüne geçilebilir. Kullanım yoğunluğuna göre bizler her 10.000 km’de bir periyodik bakım yapılmasını öneriyoruz. Periyodik bakım sayesinde araçlarda ortaya çıkan hafif sorunları ortadan kaldırıyor, muhtemel arızaları önceden önlüyoruz. Araçlarınızdan en yüksek verimi alabilmenizi ve kullanım ömrünü uzatmanızı sağlıyoruz.

İstanbul oto servis olarak araçlarınızın şanzıman tamirini de yerine getiriyoruz. Şanzıman, genel olarak vites kutusu olarak da ifade edilir ve motorun ürettiği gücün belli bir tork değerinde valflara ulaştırılmasını ifade eder. Bu da performansı yönlendirir. Araçlarda şu an için manuel, otomatik ve yarı otomatik olmak üzere üç farklı şanzıman sistemi bulunuyor. Ülkemizde manuel şanzıman sistemi çok daha yaygın olsa da otomatik şanzımana sahip araçların sayısı da trafikte her geçen gün artıyor. Otomatik şanzımana sahip araçların sayısının azlığı usta konusunda da aynı oranı gösteriyor. Bu eğer otomatik şanzımana sahip bir aracınız varsa sizi çok daha dikkatli, çok daha seçici olmayı zorunlu kılıyor. İstanbul oto servis firmamız bütün şanzıman sistemlerinde olduğu gibi otomatik şanzıman tamiri konusunda da en iyiyi yapmakta, kusursuz çözümler üretmektedir. Güçlü altyapımız ve profesyonel kadromuzla otomatik şanzıman İstanbul oto servis ihtiyaçlarınız da tarafımızdan başarıyla karşılanmakta, tork vektörü, vites kavrama grupları, şanzıman muhafazası, yağ pompası, hidrolik valf gövdesi, dişli grupları, giriş milleri, vites çatalları gibi bütün detaylar tarafımızda kontrol edilmekte, gerekiyorsa parça değişimi orijinal yedek parçalarla yapılarak sorunlar ortadan kaldırılmaktadır.

7/24 Yol Yardım Desteği

Şehrin en başarılı İstanbul oto servis noktası olarak araçların kaportalarında meydana gelen sorunlar da tarafımızca giderilmekte, her türlü göçük, çizik, ezilme sorunları ustalıkla tamir edilmektedir. Firmamızda araçlarınızın kaportasını özel makinelerimizle kontrol ediyor, orijinal haline uygun olarak onarımlarını yapıyoruz. Boyalı, boyasız kaporta tamiri işlemlerimizi en iyi şekilde tamamlıyoruz.

İstanbul oto servis noktası olarak sadece tamirhanemiz sınırlarında değil bütün İstanbul yollarında da yardımcınız oluyoruz. 7 gün, 24 saat oto yol yardım desteği sağlıyor, her nerede olursanız olun bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. Çağrı merkezimize ulaştığınız anda koordine olarak harekete geçiyor, araçlarınızı mümkünse yerinde onarıyor, değilse servisimizde onarıp tarafınıza teslim ediyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonHEMEN ARA