Araç Bakımı

İstanbul Araç Bakımı Hizmetleri

İstanbul araç bakımı hizmetleri veren kaliteli, uygun fiyatı, tecrübeli ve güvenilir bir kurumuz. Sizlere verdiğimiz hizmetlerimizde en yüksek müşteri memnuniyetini elde etmek için çalışmakta ve emin adımlarla ilerlemekteyiz. İstanbul Oto Servis olarak bizler sizlerin yardımına hızlı, güvenilir bir şekilde yetişerek hizmet sunmaktayız. Bulunduğumuz il olan İstanbul ili içerisinde 20 yıldan beri sizlere araç bakım, onarım ve tamir işlemlerinde hizmet vermekteyiz. Güven veren, tecrübeli kurumumuzdan sizlerde rahatlıklar hizmet alabilirsiniz.

Kurum bünyemizde çalışan ekip arkadaşlarımız uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren, tecrübeli, alanında uzman ve güler yüzlü bir yapıya sahip olan kişilerdir. İstanbul araç bakımı konusunda hizmet veren kurumumuz bulunduğu ilin her noktasından ulaşımı kolay, merkezi bir konumda yer alan servisi ile sizlere hizmet sunmakta, bu sayede eşit bir hizmet dağıtımı yapmaktadır.

İletişim adreslerimizde sizlere 7/24 hizmet vermekte olan operatörlerimize bağlanarak bizlerden yardım istemeniz ve gerekli bilgileri vermenizin ardından hızlı bir şekilde yol yardım araçlarımızı sizlere yönlendirmekteyiz ve aracınızı servisimize çekmekteyiz.

Araç Bakımlarımızı Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Araç filomuz içerisinde yer alan yol yardım araçlarımız ile sizlerin araçlarınızı öncelikle İstanbul araç bakımı hizmeti veren servisimize çekmekteyiz. Daha sonrasında araçlarınız beyini ile bilgisayarımız arasında bağlantı kurarak bir öne tarama işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede aracınız hakkında genel bir bilgi toplamış olmaktayız. İstanbul Oto Servis olarak işlemlerimizin tüm aşamalarında son teknoloji, kaliteli ürünler kullanarak hizmet vermekteyiz.

Tarama işlemi sonrasında arızalı olan bölge ve parçaların ne gibi bir işlemle ve gerekli yedek parçalarla sorunun giderilebileceği konusunda gerekli hesaplamaları yapmakta ve siz araç sahiplerine konu hakkında bilgi vererek onayınızı olmaktayız. Onay işlemi sonrasında yedek parça temini ve onarım, bakım işlemlerine başlamaktayız.

20 yıldan fazla süredir sizlerin araçlarınızın sorunlarına çözüm bulmakta ve İstanbul araç bakımı konusunda sizlere en uygun fiyata en iyi hizmeti sunma hedefi ile ilerlemekteyiz. Ana hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti yakalamak ve alanının en iyi hizmet veren kurumu olmaktır.

Hangi Araç Marka ve Modellerine Bakım Hizmeti Vermekteyiz?

İstanbul araç bakımı konusunda hizmet veren bir kurum olarak her müşterimize eşit şekilde yardımcı olma hedefi ile çıktığımız bu yolda yedek parçalarının ülkemiz içerisinde temin işleminin gerçekleştirebildiği tüm araç markalarının bakım, onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Araç bakım işlemlerinizi yaptırmanız araçlarınız ve sizler için büyük önem taşımaktadır. Araçlarınızın daha uzun ömürlü olması ve daha sağlıklı, verimli bir şekilde yol almasına büyük katkısı olacaktır. Sizler için ise araçlarınızın uzun yol seyahatlerinde yolda kalmamasını ve daha büyük masraflara yol açmaması konusunda yardımda bulanacaktır. İstanbul araç bakımı konusunda hizmet veren bir kurum olarak düzenli olarak araçlarınızın bakımlarını yaptırmanızı öneririz.

İstanbul araç bakımı servisimize getirilen veya gelen araçların motor, kaporta, elektronik aksamlar, mekanik aksamlar gibi tüm önemli kısımlarını detaylı bir şekilde inceleyerek gerekli olan yapılması gereken işlemleri belirlemekteyiz. Daha sonrasında sizlere gerekli sonuçları göstererek yapılması gereken işlemleri sıralamakta ve hangi işlemleri yapacağımız konusunda sizlerden geri dönüt almaktayız. Sonrasında da gerekli parçaları temin ederek son teknoloji cihazlarımız ile araçlarınızın bakım ve onarım işlemlerini yapmaktayız.

Eğer sizlerde yakın bir süreçte uzun yol seyahatine çıkacaksanız veya uzun süredir aracınızın bakımlarını yaptırmadıysanız İstanbul Oto Servis işletmemizden hizmet alabilirsiniz.  Kurum olarak sizlere en iyi hizmetleri vermek için hazır bir şekilde bekliyor olacağız. Gönül rahatlığı ile araçlarınızı kurumumuza getirebilir ve araçlarınızın sorunlarına çözüm bulabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA